Erkeklerin dilinden kadınlara altın değerinde tavsiyelerKural 1: Altı ya da sekiz ay önce ağzımızdan çıkan herhangi bir söz
aleyhimize kullanılamaz. Sarfedilen her kelime bir hafta sonra geçersiz kabul edilmelidir… Üstünden zaman geçmiş sözlerin artık anlamı yoktur ;)

Kural 2: Eğer mankenler gibi giyinmeyecekseniz bizim de James Bond
gibi davranmamızı beklemeyeceksiniz.


Kural 3: İki farklı şekilde yorumlanabilecek bir laf edersek ve sizin anladığınız şekli sizi kızdırıyorsa kastettiğimiz kesinlikle diğer anlamıdır. Çünkü her zaman sizi kızdıracak ya da üzecek sözler etmek istemeyiz biz ;)

Kural 4: Dergilerdeki her testi birlikte çözmek ne sizin ne de bizim ilgi alanımıza girer. Hele hele kadın dergilerini burnumuzun dibine sokmayınız lütfen :)

Kural 5: Başka kadınlara bakmamıza kızmayın. Diğerlerine bakmazsak sizin güzelliğinizi nasıl takdir edebiliriz? Amacımız sadece sizinle kıyaslayıp, sizin kadar güzel kadına sahip olduğumuz için şükretmektir ;)

Kural 6: Cinin görünmesini istemiyorsanız lambayı ovalamayın.

Kural 7: Bir şeyler yapmayı önerebilirsiniz ya da nasıl yapmamızı istediğinizi söyleyebilirsiniz. (İkisini aynı anda söylemeyin yeter!) Ve çok ısrarcı da davranmazsanız iyi olacaktır  ;)

Kural 8: Maç izlerken söyleyeceğiniz şeyleri reklam aralarına saklayın. Bu en büyük tavsiyemiz size ;)

Kural 9: Aldatmayın. Çekip gitmeyi enayi yerine konmaya tercih ederiz. Ki; ihaneti sizlerde istemezsiniz. Zaten kimsenin hak ettiği bu değil ;)

Kural 10: Kısa tişörtler giyip göbek deliklerini açıkta bırakan kızların hastasıyız, böylelerine baktığımız için bizi yargılayamazsınız ama bu tişörtlerden giymenizi istemiyoruz bilesiniz :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

KATEGORİLER