Yasaklanan Aşk Parfümleri

Aşk parfümlerinin Türkiyede satılması yasaklanıyorHala satışı internet üzerinden yapılmakta olan aşk parfümlerinin satışı yakında yasaklanıyor.

ferolle.com web sitesi üzerinden satılan aşk parfümlerinin kadınların üzerinde piskolajik ve fiziksel etkilerinden dolayı yasaklacagı söyleniyor.


Aşk parfümlerinin yanlış kullanımı..

Sağlık bakanlıgı onaylı parfümlerin kadınların üstünde cinsel haz uyandırdığı ve erkekler tarafından kandırılmaya yönelik kullanıldıgı söyleniyor, bu yönde bir çok kadın savcılıga suç duyurusunda bulundu.

Savcılık karar vericek...

Savcılılga yapılan yüzlerce şikayet olduğu söylenen ürünün avrupa ülkelerinde yasaklandığı biliniyor.Bir çok kadının üretiçi firmayı şikayet ettigi ve savcılıga suç duyurusunda bulunduğu parfüm için yapılan incelemerin sürdügü ögrenildi.

Amerikada Satmak değil kullanmak suç...

 Amerikada aşk parfümlerini satmak suç olmasada yanlış kullanım suç teşkil ediyor.Bu parfümü kullanarak kadınları etkiliyen erkekler şikayet edilirse hapis cezası uygulanıyor.

Aşk parfümü yüzünden tutuklananlar..


Sokakta yenı tanıştığı kızlarla öpüşerek çektigi videolarla 2 milyon takipçisi olan Amerikalı youtuber prankinvasion aşk parfümü kullandıgı için tutuklanarak 1 sene 8 ay hapis cezası aldı, para cezasına çevirerek kefaleti ödendikten sonra özgür bırakıldı.Haber kaynagı : haberturk.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

KATEGORİLER